Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
pedro-sbl
Posty: 7293
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7441 Post autor: pedro-sbl » 7 maja 2024, o 12:10

scaneRboy pisze:
7 maja 2024, o 11:35
pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 10:34
Potrzeba nom dyrektora ds marketingu i sprzedazy, kiery nakresli wizja, strategia i wprowadzi odpowiednie procesy.
Nikogo i niczego z góry nie przekreślając ja patrze na takie podejście podejrzliwym okiem.


https://www.youtube.com/watch?v=vDt0yeiZu0E
zobocz se jako struktura mo Widzew czy Lech.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

scaneRboy
Posty: 8358
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7442 Post autor: scaneRboy » 7 maja 2024, o 12:24

pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 12:10
scaneRboy pisze:
7 maja 2024, o 11:35
pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 10:34
Potrzeba nom dyrektora ds marketingu i sprzedazy, kiery nakresli wizja, strategia i wprowadzi odpowiednie procesy.
Nikogo i niczego z góry nie przekreślając ja patrze na takie podejście podejrzliwym okiem.


https://www.youtube.com/watch?v=vDt0yeiZu0E
zobocz se jako struktura mo Widzew czy Lech.

pełna zgoda, ale oni budowy tej struktury nie rozpoczęli od powołania dyrektora.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

grzechub
Posty: 1826
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7443 Post autor: grzechub » 7 maja 2024, o 12:38

scaneRboy pisze:
7 maja 2024, o 12:24
pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 12:10
scaneRboy pisze:
7 maja 2024, o 11:35
pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 10:34
Potrzeba nom dyrektora ds marketingu i sprzedazy, kiery nakresli wizja, strategia i wprowadzi odpowiednie procesy.
Nikogo i niczego z góry nie przekreślając ja patrze na takie podejście podejrzliwym okiem.


https://www.youtube.com/watch?v=vDt0yeiZu0E
zobocz se jako struktura mo Widzew czy Lech.

pełna zgoda, ale oni budowy tej struktury nie rozpoczęli od powołania dyrektora.
Struktury można budować oddolnie, ale z całym szacunkiem, ja tam nie widzę nikogo kto miałby ku temu jakiejkolwiek predyspozycje. Mogę się oczywiście mylić, bo nie znam osobiście ludzi odpowiedzialnych za marketing i sprzedaż, a tylko z kulis. Asceta nie sklonujemy 😉

scaneRboy
Posty: 8358
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7444 Post autor: scaneRboy » 7 maja 2024, o 12:48

Dorobek sportowy i kulturowy klubu jest ogromny. Ma swoją wartość niematerialną i materialną. Zebranie tego wszystkiego w jakiś spójny i atrakcyjny format może być w przyszłości wielką wartością dodaną w aktywach klubu i miasta. Mam zaufanie do ludzi w klubie. Mam nadzieję, że jest na to jakiś naprawdę atrakcyjny pomysł.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

grzechub
Posty: 1826
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7445 Post autor: grzechub » 7 maja 2024, o 13:11

scaneRboy pisze:
7 maja 2024, o 12:48
Dorobek sportowy i kulturowy klubu jest ogromny. Ma swoją wartość niematerialną i materialną. Zebranie tego wszystkiego w jakiś spójny i atrakcyjny format może być w przyszłości wielką wartością dodaną w aktywach klubu i miasta. Mam zaufanie do ludzi w klubie. Mam nadzieję, że jest na to jakiś naprawdę atrakcyjny pomysł.
Pełna zgoda, ale słowem klucz jest tutaj "nadzieja". Nie rozumiem u nas pewnych ruchów personalnych. Nie mówię, żeby stwarzać dział HRu, ale dobór osób na poszczególne stanowiska związane z marketingiem i sprzedażą powinniśmy chyba zlecić komuś z zewnątrz, bo mam wrażenie, że bazujemy tylko na lojalności i portfelu kibica. Nie mówię, że to źle, ale brakuje mi inicjatywy i pomysłowości, która by napędzała te elementy. Dziwię się, że nikt z Klubu nie poprosił jeszcze o jakieś opinie tu na forum, czy nie robi się jakichś ankiet przed wprowadzeniem pomysłu x czy y. Wiem, że forum jest niemiarodajne i łatwo manipulować wynikami takiego badania, ale myślę, że jako baza wyjściowa wystarczy.
Pierwszy przykład z brzegu. W trzeciej czy drugiej lidze mieliśmy produkty logowane delikatnie RCH, które sam kupowałem i w których chodzę nacodzień. Przy obecnym marzowaniu naszych produktów (to w ogóle osobna kwestia) trzy razy się zastanawiam zanim coś kupię, bo boli mnie portfel, jak mam wyłożyć 200zl za bluzę którą założę kilka razy w roku. Klimat Śląska, a nawet większości Polski jest taki, że większość produktów z logo R włożysz tylko na mecz, ewentualnie w Chorzowie czy na emigracji.
Jakiś czas temu rozmawiałem ze znajomym z Niemiec, który w jednym czasie kupował meczówkę Ruchu i Schalke. Ta Schalke w pełnym brandingu wyszła taniej niż nasza. Dużo by pisać. Dla mnie problem marketingu i sprzedaży istnieje i coś tutaj powinno się zmienić.

scaneRboy
Posty: 8358
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7446 Post autor: scaneRboy » 7 maja 2024, o 13:23

bez przesady, żeby forum opiniowało działalność klubu. Jestem pewny, że ludzie z klubu tu zaglądają i jeśli pojawia się fajny pomysł, to jest potem realizowany dosłownie lub po modyfikacjach. Kilka moich pomysłów było zrealizowanych z powodzeniem na przykład.

Jeśli daj Boże rzeczywiście się utrzymamy, to w połączeniu ze współpracą z miastem możliwości są bardzo duże.

Nie mamy szczęścia do czasu. Przykładem jest to, że Szymon został prezydentem na sam koniec sezonu, w którym grozi nam spadek. Tak czy inaczej my musimy robić swoje!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

JEDI_V
Posty: 716
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7447 Post autor: JEDI_V » 7 maja 2024, o 15:50

Panowie czy na cichej w sklepie kupia piwo chorzowskie i czy jest jakos fajnie pakowane?
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4477
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7448 Post autor: _BiADACZ_ » 7 maja 2024, o 15:52

Ino w eRce na Jagiellońskiej.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

JEDI_V
Posty: 716
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7449 Post autor: JEDI_V » 7 maja 2024, o 17:04

Mam pomysł dla marketingowców, mianowicie brakuje eRek na rzepy, nie każdego stać kupić bluzę za kilka stówek, albo po prostu mieszka w miejscu, gdzie nie za bardzo może w barwach chodzić, a tak przyszywa sobie rzepa i w drodze na mecz lepi eRkę.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

pedro-sbl
Posty: 7293
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7450 Post autor: pedro-sbl » 7 maja 2024, o 17:12

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
disu
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 194
Rejestracja: 6 maja 2023, o 01:35
Lokalizacja: Piaśniki
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7451 Post autor: disu » 7 maja 2024, o 17:57

To jeszcze przenośny transfuzor krwi. Przetacza krew skalaną alkoholem do specjalnego na rzepy pojemnika, a podaje do naczyń krwionośnych czystą, niebieską krew. Panowie od marketingu, czas to opatentować, Nefrolux pomoże

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10314
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7452 Post autor: gerhat » 7 maja 2024, o 20:02

:rotfl:
JEDI_V pisze:
7 maja 2024, o 17:04
Mam pomysł dla marketingowców, mianowicie brakuje eRek na rzepy, nie każdego stać kupić bluzę za kilka stówek, albo po prostu mieszka w miejscu, gdzie nie za bardzo może w barwach chodzić, a tak przyszywa sobie rzepa i w drodze na mecz lepi eRkę.
Pokaż mi klub na świecie, który ma swój herb na rzepy? Jak nie wiesz dlaczego to pomyśl, to nic nie kosztuje. Może napisz jeszcze do Nike albo Adidasa żeby wypościli swoje loga na rzepy. Kupisz się cwiter w ciucholandzie i tymi rzepami wystroisz jak Armani :rotfl:

pedro-sbl
Posty: 7293
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7453 Post autor: pedro-sbl » 7 maja 2024, o 20:14

Jak juz my som przy sklepie to jaki jest powod, ze niy momy w sprzedazy hemdow takich do ancuga abo casual? Ruch mo idealne barwy na hemd do roboty , bioly i niebieski nojbardziyj popularne kolory. Marze na takich hemdach som zwykle wysokie.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

tramp3k
Posty: 1293
Rejestracja: 29 mar 2008, o 22:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7454 Post autor: tramp3k » 7 maja 2024, o 20:55

pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 20:14
Jak juz my som przy sklepie to jaki jest powod, ze niy momy w sprzedazy hemdow takich do ancuga abo casual? Ruch mo idealne barwy na hemd do roboty , bioly i niebieski nojbardziyj popularne kolory. Marze na takich hemdach som zwykle wysokie.
Były swego czasu ładne z napisem RCh na piersi, bodajże Bytom nam je robił

tynbydziedobry
Posty: 1027
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Działania marketingowe

#7455 Post autor: tynbydziedobry » 7 maja 2024, o 20:59

tramp3k pisze:
7 maja 2024, o 20:55
pedro-sbl pisze:
7 maja 2024, o 20:14
Jak juz my som przy sklepie to jaki jest powod, ze niy momy w sprzedazy hemdow takich do ancuga abo casual? Ruch mo idealne barwy na hemd do roboty , bioly i niebieski nojbardziyj popularne kolory. Marze na takich hemdach som zwykle wysokie.
Były swego czasu ładne z napisem RCh na piersi, bodajże Bytom nam je robił
mam taką jedną właśnie, idealna żeby wyjść na miasto, nie rzuca się dupno erka w oczy tylko mały napis. z tego co kojarzę Legia chyba właśnie wypuściła taką casualowa serie i sam przyznam że jest mega

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Darth Kabut, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, HullCityFC, JSensei, nołnejm, pikpok, Rickenn10, scaneRboy, west72 i 80 gości