Ruch II zagra w trzeciej lidze opolsko-śląskiej, w grupie północnej.
90minut.plTerminarz III ligi, grupy opolsko-śląskiej
Śląski Związek Piłki Nożnej podał terminarze rozgrywek trzeciej ligi opolsko-śląskiej na sezon 2013/14. Ligę podzielono na dwie grupy - północną oraz południową, a w każdej z nich rywalizować będzie dwanaście drużyn. Po rozegraniu 22 ligowych spotkań po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą grupę mistrzowską, zaś pozostałe drużyny w swoich 8-zespołowych grupach walczyć będą o utrzymanie. Zwycięzca III ligi opolsko-śląskiej zakwalifikuje się do ogólnopolskich barażów o awans do II ligi.
Ostatnie wolne miejsce w grupie południowej zajmie drużyna z Opolskiego ZPN-u. Klub ten zastąpi Skalnika Gracze, którego zarząd - mimo zdobytego mistrzostwa czwartej ligi opolskiej - zdecydował się pozostać na tym samym szczeblu rozgrywkowym.
W rezerwach Ruchu będą grać wyróżniający piłkarze z Centralnej Ligi Juniorów i piłkarze z szerokiej kadry pierwszego zespołu.
Drużyny w trzeciej lidze opolsko-śląskiej (północ:
1 Polonia Łaziska Górne
2 Piast Strzelce Opolskie
3 Ruch Radzionków
4 Piast II Gliwice
5 Skra Częstochowa
6 Szombierki Bytom
7 Górnik Wesoła (Mysłowice)
8 Szczakowianka Jaworzno
9 LZS Piotrówka
10 Start Namysłów
11 Ruch II Chorzów
12 Swornica Czarnowąsy
Mecze Ruchu:
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia Piast Strzelce Opolskie - Ruch II Chorzów
Kolejka 2 - 14 sierpnia Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia Piast II Gliwice - Ruch II Chorzów
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia Ruch II Chorzów - Skra Częstochowa
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września Szombierki Bytom - Ruch II Chorzów
Kolejka 6 - 7-8 września Ruch II Chorzów - Górnik Wesoła (Mysłowice)
Kolejka 7 - 14-15 września Szczakowianka Jaworzno - Ruch II Chorzów
Kolejka 8 - 21-22 września Ruch II Chorzów - LZS Piotrówka
Kolejka 9 - 28-29 września Start Namysłów - Ruch II Chorzów
Kolejka 10 - 5-6 października Swornica Czarnowąsy - Ruch II Chorzów
Kolejka 11 - 12-13 października Ruch II Chorzów - Polonia Łaziska Górne
Kolejka 12 - 19-20 października Ruch II Chorzów - Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 13 - 26-27 października Ruch Radzionków - Ruch II Chorzów
Kolejka 14 - 2-3 listopada Ruch II Chorzów - Piast II Gliwice
Kolejka 15 - 9-10 listopada Skra Częstochowa - Ruch II Chorzów
Kolejka 16 - 16-17 listopada Ruch II Chorzów - Szombierki Bytom
Kolejka 17 Górnik Wesoła (Mysłowice) - Ruch II Chorzów
Kolejka 18 Ruch II Chorzów - Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 19 LZS Piotrówka - Ruch II Chorzów
Kolejka 20 Ruch II Chorzów - Start Namysłów
Kolejka 21 Ruch II Chorzów - Swornica Czarnowąsy
Kolejka 22 Polonia Łaziska Górne - Ruch II Chorzów
III liga, grupa opolsko-śląska północ - cały terminarz, wyniki, tabela